$ 5,84 TL 6,51 TL
02163530121-5436835686
Logo

Form Pet Evcil Hayvan malzemeleri

tropicat,kedi-maması,köpek-maması,akvaryum,akvaryum-malzemesi,balık-yemi,kuş-yemi,tavşan-yemi,hamster-yemi,sürüngen-yemi,kuş-malzemesi,tasma,kedi-oyuncağı,köpek-malzemesi,tropical,marine-power,deniz-tuzu-denizakvaryumu,balık-yemi-tropidog,tropifit,spirulina

 

Uzun yıllardır evcil hayvan yemleri ile malzemelerinin ithalatı,ihracatı ve pazarlamasını yapan şirketimiz, sektörünün lider firmalarından biridir Firmamız kurucuları 1980 yılından beri bu sektörde faaliyet göstermektedir.

 Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimi ile Türkiye pazarının ihtiyacı olan en kaliteli ve Türkiye pazarına uygun ürünleri belirleyip ithal etmektedir. İthalat yaptığımız başlıca ülkeler : Polonya,İtalya ve Çin’dir.Ayrıca son yıllarda yerli üretimin artması ile birlikte kendi markamız olan MAXCARE ve diğer markalı yerli ürünleri de pazarlamaktayız.

Her satış noktasındaki ürünümüz tüketiciye ulaşana ve memnuniyetini kazanana kadar firmamızın güvencesi altındadır.

En üst düzeyde periyodik olarak hijyenik koşulları sağlanmış büyük ve modern depomuzda ithal ettiğimiz  ürünleri en uygun koşullarda depolayıp satış noktalarına sunmaktayız.

Bugün ve gelecekte de felsefemiz ,sadece kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesine sahip markaları sektöre kazandırmaktır.